Inspiracje w aranżacji kuchni

Meble modułowe alternatywą dla kuchni na wymiar

Marzec 13, 2020.Tekla Wojciechowska.0 Likes.0 Comments
Home/inspiracje/Meble modułowe alternatywą dla kuchni na wymiar

Urządzenie kuchni jest nie lada wyzwaniem. Meble, układ i użyte materiały  powinny z jednej strony być atrakcyjne wizualnie, a z drugiej wyróżniać się wysoką trwałością. Do niedawna najpopularniejszym sposobem na nadanie pomieszczeniu pożądanego kształtu było zamówienie zabudowy na wymiar. Dzisiaj coraz większa rzesza osób planujących generalny remont kuchni albo urządzających wnętrza w nowym domu korzysta z  ofert firm meblowych oferujących meble modułowe. Jakie korzyści niesie ze sobą takie rozwiązanie? Sprawdź!

Oszczędność

Wybierając meble modułowe zamiast mebli na wymiar, oszczędzasz podwójnie: czas i pieniądze. Zamówienie kompletu, który firma wykona według Twoich indywidualnych wytycznych jest kosztowną usługą wymagającą starannego przygotowania. Wybierając tę opcję, należy uzbroić się w cierpliwość: po starannych pomiarach, konsultacjach i akceptacji projektu przychodzi czas realizacji zamówienia, który zazwyczaj ciągnie się przez kilka tygodni, a nawet miesięcy.

Na meble modułowe czeka się zazwyczaj znacznie krócej. Dostępne niemalże od ręki szafki są proste  w montażu i stosunkowo tanie (cena zależy od modelu, marki, budulca mebli). Dzięki ogromnemu wyborowi różnorodnych komponentów możesz funkcjonalnie i ciekawie zagospodarować każde wnętrze, zarówno dużą, przestronną kuchnię połączoną z salonem, jak i nieustawne, wymagające szczególnie przemyślanych działań pomieszczenie.

Multum możliwości

Stylowa kuchnia retro, minimalistyczna aranżacja z ciemnymi, matowymi meblami w roli głównej, a może wnętrze w prowansalskim stylu? Wybór dostępnych opcji jest ogromny! Czołowe marki oferują bogatą paletę różnorodnych wzorów, dając Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Add comment