Inspiracje w aranżacji kuchni

Wielki pojedynek – kuchnia na wymiar czy modułowa?

Kwiecień 12, 2019.Tekla Wojciechowska.0 Likes.0 Comments
Home/inspiracje/Wielki pojedynek – kuchnia na wymiar czy modułowa?

Jeszcze do niedawna popularnym sposobem na atrakcyjne zaadaptowanie kuchennego wnętrza było zamówienie mebli na wymiar. Dzisiaj coraz większa rzesza osób remontujących lub urządzających kuchnię od podstaw szuka idealnych mebli  w katalogach popularnych marek. Jakie zalety mają oba rozwiązania? Sprawdź!

Kuchnia na wymiar skrojona na miarę Twojego wnętrza

Meble kuchenne wykonane na wymiar z pewnością mają wiele zalet. Decydując się właśnie na taką opcję, nie musimy samodzielnie mierzyć każdego zakamarka, główkować nad najlepszym konceptem i martwić się o to, że zamówione przez nas szafki okażą się niepraktyczne. Wszystkimi problematycznymi kwestiami zajmą się za nas profesjonaliści. To oni dokonają szczegółowych pomiarów, zaproponują optymalne rozwiązania, funkcjonalnie zaadaptują nietypową wnękę… Meble tworzone od podstaw według indywidualnych wytycznych z pewnością będą ściśle odpowiadać naszym oczekiwaniom pod kątem funkcjonalnym oraz estetycznym.

Niestety, osoby zlecające wykonanie kuchni na zamówienie muszą liczyć się z wysokimi kosztami oraz wydłużeniem okresu oczekiwania na wymarzone meble.

Meble modułowe  – funkcjonalna kuchnia niskim kosztem

Coraz popularniejszą alternatywą dla mebli projektowanych i wykonywanych na zamówienie są systemy modułowe. Obecnie każdy producent mebli kuchennych ma w swoim katalogu ciekawe, modne kolekcje składające się z ogromnej liczby komponentów, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Dzięki mnogości szafek, półek, narożników, koszy cargo czy szuflad samodzielne zaprojektowanie niewymiarowego wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu. Ogromny wybór różnorodnych kolekcji daje szerokie pole do aranżacyjnych popisów. Wśród dostępnych wariantów znajdziesz zarówno klasyczne fronty o strukturze wiernie imitującej naturalne drewno, jak i nowoczesne meble tworzące w kuchni minimalistyczną, połyskującą taflę. Co ważne, koszt wyposażenia kuchni w tego typu meble jest kilkukrotnie niższy niż inwestycja w meble na wymiar.

Add comment