Inspiracje w aranżacji kuchni

Wybieramy szklane panele do kuchni

Wrzesień 3, 2019.Tekla Wojciechowska.0 Likes.0 Comments
Home/inspiracje/Wybieramy szklane panele do kuchni

Szklane panele w kuchni bardzo często można spotkać w nowoczesnych wnętrzach. Nie tylko w tych urządzonych w sposób minimalistyczny, chociaż to ich główny znak rozpoznawczy. Takie szkło dekoracyjne na ścianę doskonale odnajduje się również w industrialnych wnętrzach.

Zastosowanie szklanych paneli

Panele szklane jak się okazuje są doskonałą konkurencją dla płytek ceramicznych. Coraz częściej w miejsce płytek położone są panele, które można indywidualnie zamówić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Przy czym warto jednak wiedzieć, że specjaliści budowlani zalecają zamówienie indywidualne, jeżeli się tylko da. Podczas płacenia można zamówić przy okazji montaż takich paneli na ścianę, dzięki czemu sam klient nie będzie musiał się z tym męczyć. Można zamówić jeden wielki panel szklany z dowolną grafiką, kolorem lub postawić na kilka mniejszych paneli, które po złożeniu będą stanowiły jeden obraz. Dowolność formy zależna jest od klienta.

Opinie o panelach

Cena za takie panele szklane uzależniona jest od kilku czynników. Musimy wziąć pod uwagę grubość i rodzaj szkła, ilości warstw, dodatkowej obróbki oraz technologii produkcji. Nie można pomijać też grafiki jaka ma znaleźć się na panelach. Wszyscy jednak uważają, że jest to wydatek wart swojej ceny. W szczególności, że takie panele szklane są bardzo łatwe do czyszczenia. Sama grafika na panelach wykonana jest w taki sposób, że jest w stanie wytrzymać bardzo długi czas bez żadnych odkształceń, zmian kolorystycznych na gorsze, itd. 

Add comment